top of page

Ambiyansınızı yükseltin.

Sarj Edilebilir Kablosuz Masa Lambaları

WhatsApp Image 2023-09-22 at 13.59.35.jpeg
WhatsApp Image 2023-09-22 at 14.03.28.jpeg

KABLOSUZ AYDINLATMA

Özgürlüğün tadını

çıkarın.

Kablosuz şarj edilebilir masa lambalarımızı dünyanın en iyi otellerini, restoranlarını ve evlerini aydınlatırken bulabilirsiniz, hatta bunları tedarik ettiğimiz birçok yolcu gemisinde bile görebilirsiniz. Ve bunun birçok nedeni var. İlk olarak, şarj edilebilir masa lambaları esnektir çünkü ekstra ışığa ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılabilirler; gerektiğinde farklı bir odaya taşınmaları kolaydır. Çok yönlü olmalarının yanı sıra, kablosuz lambalar pratiktir çünkü alanınızı dolduran görünür kablolarla/kordonlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu akıllı işlevsellik, masa lambalarımızın daha da şık olabileceği ve evinizde, restoranınızda veya otelinizde dekoratif bir özellik olarak işlev görebileceği anlamına gelir. Insight Cordless Lighting'de eviniz için çok çeşitli şarj edilebilir kablosuz masa lambaları sunuyoruz. Hepsinin ortak noktası, güzel ve etkili bir kablosuz aydınlatma sağlamak için tasarım ve işlevselliği birleştirmeleridir. Ayrıca her zaman yeni lambalar ekliyoruz; böylece eviniz, restoranınız veya oteliniz için harika görünümlü ve heyecan verici pilli lambalar bulabileceksiniz.

Koleksiyon

%100.gif

3 KADEMELİ AYDINLATMA

Işık şiddetine müdehale et.

Üç kademeli ışık şiddeti ayarı ile ihtiyacınıza uygun ışık şiddetini ayarlayabilme imkanı. 

Tarzınıza Uygun Ürünü Seç

Bu, bir paragraf. Kendi metninizi eklemek için tıklayın. İçeriğinizi eklemek ve yazı tipini değiştirmek için “Metni Düzenle”ye tek tıklayın veya buraya çift tıklayın.

Teknik Özellikler

AYARLABİLİR AYDINLATMA ŞİDDETİ

3 Kademe Işık Şiddeti ile çalıştırılabilir.

%25 1. Kademede 36 Saat Çalışabilir

%50 2. Kademede 24 Saat Çallışabilir

%100 3. Kademede 12 Saat Çalışabilir.

EVRENSEL USB SARJ

Yanında verilenen kablosu ile her türlü sarj adaptörüne uygun tasarım.

Sağlamlık ve Konfor

Metal malzemeden üretilmiş darbeye dayanıklı gövde ve opal renkte kamaşmayı önleyici ışık kırıcı difüzör kullanılmıştır. 

Taşınabillir ve Uzun Ömürlü

2200 mAh şarj edilebilir pil ile donatılmıştır. Bu, alanınıza şık bir ek olarak veya kamp gibi açık hava etkinlikleri için uygun bir yedek ışık olarak, her yerde kullanım için mükemmel hale getirir.

s_edited.png
bottom of page